Grupa Miami Band istnieje na rynku muzycznym kilkanaście lat. Koncertowaliśmy w wielu krajach Europy. Organizujesz bal, imprezę okolicznościową, integracyjną, eventy, wesela, imprezę plenerową? Zaproś nas do współpracy a nie będziesz żałował.

Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz nawiązujemy łatwo kontakt z publicznością. Posiadamy szeroki repertuar znanych przebojów polskich i zagranicznych. Począwszy od lat pięćdziesiątych do współczesnych. Prowadzimy też imprezy w języku angielskim, niemieckim z udziałem gości zagranicznych. Mamy w swych osiągnięciach oprawę wesel dla par polsko-niemieckich, angielskich, włoskich, skandynawskich.

Zespół tworzą:

Ewa Wołoszyn - wokal leader, keyboard
Mocny głos.Długa kariera.Występowała na kontraktach w Niemczech,Holandii,Anglii,Czechosłowacji,Szwecji jak również dla wojsk Amerykańskich stacjonujących na terenie BRD.

Anna Lindner - wokal, instrumenty perkusyjne
Posiada charakterystyczne brzmienie w głosie. Piosenki,które wykonuje Ania,przypominają brzmienie głosu Anny Jantar.Ciepły,miły,aksamitny,ciekawy głos. Ania występowała w Japonii w Niemczech na dużych scenach.

Jurek Szymański - wokal, gitara, bandżo, bas gitara
Chrypka w głosie. Znakomity gitarzysta -instrumentalista. Pracował na kontraktach w Niemczech,Finlandii,Szwajcarii,Austrii,Italii. Grał ze słynna grupą koncertową SCIROCCO. Długie lata występował ze Szczecińską grupa jazzową DIXIE LOVERS.

Piotr Matoga - perkusja

Edyta - saksofon, wokal Ciepły miły głos - ładnie brzmiący saksofon. Sceny zagraniczne.

Gramy muzykę taneczną. Jeżeli byłoby zapotrzebowanie na atrakcje, możemy wystąpić z koncertami na balach, imprezach prywatnych z wyszczególnionym repertuarem. I tak np. wedle potrzeb oczekujących może Państwa bawić ANNA JANTAR, MARYLA RODOWICZ, ABBA, SMOKIE, ELVIS PRESLEY, EDITH PIAF czy może rodzime DISCO POLO.

Elvis - Akustycznie tzn.dwie gitary na żywo, wokal (więcej na temat Elvisa tutaj).
Kameralne koncerty - z udziałem piosenek przedwojennych, powojennych, Żydowskich, Francuskich, Włoskich, ROSYJSKICH.
Anna Jantar - Nasza Ania posiada bardzo podobne brzmienie głosu do oryginału!

Może być kameralnie,cichutko z muzyczką w tle. W razie potrzeby,zespół może powiększyć skład o instrumentalistów. Posiadamy swój transport,oświetlenie sceny, aparaturę i dużo chęci do tego co robimy. Wesela - Prowadzimy konferansjęrkę, oczepiny i bawimy do białego rana oj dana ,dana! Pozdrawiamy odwiedzających naszą stronę.